Pages Menu
Categories Menu

Czy kredyt bankowy to zawsze koszt?

Kredyt bankowy to oprócz tego, że pieniądze to również zoobowiązanie spłacenia ich. Oprócz kwoty kredytu spłacamy również odsetki, więc jest to dla nasz koszt większy. Znalazłem te przypadki bardzo zachęcające, zwłaszcza dla młodego naukowca, ponieważ wyjaśnia, że ??metoda prób i błędów jest kluczowym elementem ustaleniu faktów nauki. Nie chcę, żeby moje dzieci na badania pytanie, należy hipotezę, czy eksperyment, uzyskać nieoczekiwany rezultat, i policzyć mu całkowitą porażkę.

Autor również idzie do jakiegoś wysiłku, aby pokazać, jak chemicy dni przeszłości potknął się w wysiłku grupowym trwającej wieki dojść do tego, co jest obecnie znany jako okresowego. Dopóki nie przeczytałem tę książkę, pomyślałam, że Okresowego była tylko instrukcja obsługi, a teraz wiem, że to jest schematem historyczne, metodyczne, nawet piękne i ciekawe.

Nasz Homeschool następuje wykształcenie klasyczne modelu. Planuję przeczytaniu tej książki do mojego trzeciego równiarka na początku jej pierwszym badaniu Chemii. Potem, kiedy cykl z powrotem do chemii w siódmej klasie, ona może go odczytać na własną rękę. Myślę, że jest to doskonały stosunek jakości. Nie znam żadnego innego produktu podobnego niej, która obejmuje wszystkie apteki i ich eksperymenty, szkice swoich możliwości obróbki, a jak oni pracowali off nawzajem składek i zmienić każde inne poglądy. Obejmuje ona dostawać się do prawie dzień dzisiejszy. Jest to doskonałe wyjaśnienie wielu podstawowych pierwiastków chemicznych; kilka eksperymentów; w całości składa się z biografii; łatwo wielbiąc Boga; napisana w ekscytujący sposób, który prowadzi czytelnika wzdłuż.

Artykuł dzięki: