Pages Menu
Categories Menu

Jak mniej placic za wode

Jeśli jesteś nowy na pieluchy tkaniny, bez wątpienia ma to działać dla swojego dziecka, tak że utrzymywana jest wolna od podrażnień. Większość producentów okładka pieluchy i wkładki użyć wszystkich naturalnych składników, takich jak bawełny organicznej i konopi i włókien bambusowych skonstruować pieluchy chłonne. Popularne modele zawierają pokrywę jednym rozmiarze z kieszeni do przechowywania wkładki. Jeden lub dwa działają dobrze w zależności od pory dnia możesz zmienić, ale niektórzy rodzice mogą ulec pokusie, aby umieścić wkładkę z mikrofibry w górnej części pokrywy, gdy zmienia. To nie jest dobry pomysł.

Materiał z mikrofibry odprowadza wilgoć podobnego potu i moczu, z dala od ciała. Jest to popularny rodzaj wkładki pieluchy, ponieważ pomaga utrzymać dziecka skóra sucha. Mimo to, jednak, może być również bardzo ścierny, a po umieszczeniu bezpośrednio na skórę może pocierać i powoduje podrażnienie. Konieczne jest zatem, że podczas korzystania z wkładki z mikrofibry do umieszczenia następnie wewnątrz kieszeni pieluchy szmatką więc masz chłonność ale nie Potencjał wysypki.

Jeśli czujesz potrzebę, aby podwoić wkładki – szczególnie dla noclegów kiedy są mniej skłonni do zmiany pieluch tak często – spojrzeć na jeden z konopi lub innych włókien naturalnych, które nie okazać się równie szkodliwe. Jak pieluchy pokrycie większości obszarów wrażliwych na dziecko, nie chcę robić niczego, co powoduje zaczerwienienie.

pieluszki materiałowe są wspaniałą alternatywą dla jednorazowych, a może pomóc rodzinie zaoszczędzić pieniądze na dłuższą metę. Korzystanie z mikrofibry wstawia mądrze, i trzeba będzie szczęśliwy i suchy dziecko.

Kathryn Lively jest niezależnym pisarzem specjalizującym się w artykułach na pieluchy płótna i zielonych wskazówek dla rodziców.

Artykuł napisany przez: