Pages Menu
Categories Menu

Jak nie przeplacac w sieciowkach

Choć w ciągu osiągnąć schowek w desce rozdzielczej, obudowa radia powyżej lub poniżej środkowej siedzenia, raczej zatrzymać się na poboczu drogi znajdę docieranie, że zbyt niebezpieczne podczas jazdy.

Przestrzeń pod środkowym siedzeniu jest idealne do przechowywania łańcuchów śnieżnych, olej zapasowe itp schowku nie jest imponująca, ale przechowuje wszystkie formalności związane z pojazdem, zapasowe żarówki i kilka płyt CD, jak również GPS i ładowarka. Półka deska rozdzielcza jest użyteczna dla zwykłego papieru, kuponów lub np Kontrole na karty kredytowe. Wolę otwartą wersję półce (bez opcjonalnego pokrywie), gdyż w pewnych silnika okrągła pokrywka może wibrować. Istnieje kilka innych miejsc, gdzie można zostawić znaczniki, telefon komórkowy, okulary w zasięgu ręki kierowcy. Popielniczka wyciągane jest połączona z uchwyt na kubek, który jest pod ręką.

Krzesła są podzielone na trzy rzędy: Front Row – siedzenia siedzenie + dwa pasażera kierowcy za – podczas jazdy 8 pasażerów, może to być trudne do osiągnięcia drążek zmiany biegów bez dotykania kolana klientów (niekoniecznie złe, ale zostańmy profesjonalny !: -RE). Siedzenie kierowcy mogą być w pełni dostosowane. fotele dwóch przednich pasażera są wspólne i stałe. Jego położenie można regulować NIE. Doświadczam pasażerowie nie jest wygodne podczas dłuższych wyjazdów np Frankfurt. Środkowy rząd – kanapa dla trzech pasażerów z Podłokietniki na każdym końcu i wystarczającego miejsca na nogi. Istnieją pojemniki na stronach, gdzie klienci mogą umieścić butelki z wodą, przekąski, torebki. Pamiętaj, aby sprawdzić te pojemniki podczas usuwania ludzi z dala, z dala od lewej off śmieci można znaleźć paszporty, kamery i inne ważne rzeczy osobistych. Trzeci rząd – kanapa dla trzech pasażerów z Podłokietniki zintegrowane w ścianach samochodowych.
Artykuł napisany przez: