Pages Menu
Categories Menu

Czy warto dawac dziecku kieszonkowe

Czy warto dawac dziecku kieszonkowe

Z cen gazu na poziomie rekordu wszech czasów i rosnącej wyższej każdego dnia, wielu Amerykanów w końcu szuka alternatywnego paliwa samochodowego, które dadzą im trochę ulgi od obciążeń finansowych, że rakieta cen gazu zadaje na swoich rachunkach bankowych. gazu HHO lub wodór jest źródłem paliwa, który może być łatwo wykonane z wody i jest prawdopodobnie najlepszym rozwiązaniem problemu, który znajduje się na granicy stanów kryzysowych dla wielu ludzi.

Wielu z nas zostało uwarunkowane wierzyć, że to tylko dopływ paliwa, które jest niezawodne w tym momencie jest benzyna. Dobrze, że po prostu nie jest to przypadek. Nie tylko może gaz HHO być utworzone z każdego dostępnego źródła wody, ale również technologia istnieje już od 80 lat i został następnie poprawić. zestawy do konwersji są niedrogie i łatwe do zainstalowania. System został stłumiony i ukrywane przed opinią publiczną z justynaczowicka.pl fotografia dziecięca kraków jednego powodu i tylko z jednego powodu – zyski!

Ten HHO lub paliwo wodór, znany również jako gaz Browna, hydroksyl i inne nazwy jest bezpieczne, niedrogie i mogą być wytwarzane w oparciu potrzebą „jako” z wody. Jak już wspomniano, jest więcej ludzi, niż myślisz, którzy korzystają z zalet gazu HHO paliwa swoich samochodów, ciężarówek i SUV. Oto czego się nauczyłem:

gazu HHO jest produkowany, gdy prąd z akumulatora pojazdu służy do podziału energii w wodzie do cząsteczek tlenu i wodoru; Proces ten wytwarza się gaz. HHO jest następnie podawany do gaźnika pojazdu mieszać się z tym kosztowne i nieefektywne benzyny aktualnie używanym; Daje to paliwo, które jest znacznie bardziej skuteczne. Stworzenie alternatywnego paliwa samochodu jest dość prosty proces, nie sądzisz?

Dlatego, że obecne źródła paliwa jest bardzo nieefektywne to dlatego, że przeciętny samochód zużywa około 20% energii wytwarzanej przez benzynę; Pozostałe 80% jest marnowane i odlewano do środowiska szkodliwych emisji.
Artykuł napisany przez: