Pages Menu
Categories Menu

Czego uczy nas rozsadne zarzadzenie kieszonkowym

Czego uczy nas rozsadne zarzadzenie kieszonkowym

Pisarze mają napisać, aby stać się lepszymi pisarzami. To jest prosty fakt. Jeżeli jesteś pianistą, baseball dzban lub artystą, można oczekiwać, aby umieścić w godzinę po godzinie praktykującego w celu uzyskania lepszego. To jest tak, jak to wszystko działa. Dlaczego pisanie byłoby inaczej? To nie jest. Kluczem do poprawy jako pisarz jest po prostu tak: zapisu.

To powiedziawszy, losowe pisanie, jak losowego rzucania baseball lub losowej walnąć na klawiszach fortepianu nie będzie można poprawić szybko. Oczywiście, będzie prawdopodobnie zrozumieć kilka rzeczy na własną rękę i poprawić poprzez prosty akt prostu robi rzeczą, którą pracują na, ale metodyczny i zorganizowany praktyką jest to, co naprawdę robi różnicę. Czy ktoś jest stara się rozwijać jako dzban, pianisty lub pisarza, o doświadczonego trenera lub mentora, co czyni podróż krótsza.

Pomyśl o tym przez chwilę. Profesjonalni muzycy i sportowcy nie dostać się tam, gdzie są bez latach pracy, szkolenia i praktyki. Nie mogą one mieć „wszyscy mieli formalnego wykształcenia”, ale każdy z nich będzie wskazywać na mentora lub peer, który pomógł im po drodze. Pisanie nie jest inaczej. Dobry nauczyciel, mentor lub wzajemnej może pomóc zobaczyć swoją pracę w sposób bardziej obiektywny i może zaoferować sugestie i skróty zdobycie pisanie gdzie musi być o wiele szybciej niż w przypadku robisz to na własną rękę. Będziesz uniknąć wielu błędnych posunięć i ślepych zaułków-z dobrą mapą i przewodnikiem.

Dla pisarzy, istnieje wiele sposobów, aby się rozwijać. Można wziąć udział w zajęciach w szkole lub na piśmie konferencje. Można czytać książki na temat rzemiosła. Możesz dołączyć do grupy krytykę i brać udział w kursach on-line. Można nawet zrobić zobowiązanie, aby uzyskać tytuł magistra lub magistra dziennikarstwa.
Artykuł napisany przez: