Pages Menu
Categories Menu

Dlaczego warto kupowac w lumpeksach

Dlaczego warto kupowac w lumpeksach

115 CDi 2,2 litra daje prawie 150 HP, która jest wystarczająca nawet przy pełnym obciążeniu. Nie mogę powiedzieć tego samego o 111 CDi 2,2 litra choć. Nie należy zapominać, aby wspomnieć, że 115 CDi dostaje zielone winiety dla Niemiec centrach miast, w przeciwieństwie do 111 CDi, że trudno osiągnąć limity żółtym winiet. Napęd na tylne koła, zadowalające mocny silnik i długi korpus zapewnia maksymalny komfort dla pasażerów oraz kierowcę. Inni kierowcy często narzekają napędem na tylne koła w zimie, ale nie mogę narzekać, tak długo, jak samochód jest załadowany i / lub wyposażone w dobre opony Michelin i Pirelli jak śnieg przyczepności. W tym sezonie na drodze do Salzburga I zostały badania Nokian i Bridgestone opony Michelin, jak i nie mogę winić nikogo. Chociaż opony Nokian i Bridgestone były tańsze niż Michelin, jest bardziej kosztowny, aby poprawić równowagę masy ciała.

Jako kierowca czuję się bardzo pewnie w minibus Mercedes-Benz Vito. Dosyć trakcji, zadowalające zasilania umożliwiając łatwe ponad biorąc regularnie drogi jak również przyzwoite utrzymanie prędkości na autostradzie, oprócz wielkiego widzenia daje kierowcy wszystko, czego potrzebuje.

Konserwacja

I częściowo obsługi Mercedes Benz Vito w autoryzowanych punktach serwisowych, ponieważ oferują wspaniałe oferty na następujące zadania: olej i filtr oleju, filtr oleju napędowego, wymianę powietrza i filtry przeciwpyłowe. Wszystkie pozostałe zadania są wykonywane w regularnych warsztatach, gdzie nie zostać oszukanym. Dziennik Mercedes Benz opłata garaż 45 Euro za każdą godzinę, gdzie regularna opłata garaż 10 – 15 euro. Nalegam na wykorzystaniu oryginalnych części chociaż (przerwy, zawiesiny, stabilizatory itp.) Średnio nie wydać więcej niż 250 euro za czeku gwarancyjnym – all inclusive. Do tej pory moje doświadczenia z VITO został bardzo pozytywnie.
Artykuł napisany przez: