Pages Menu
Categories Menu

Jak wybrac samochod adekwatny do Twojej pensji

Jak wybrac samochod adekwatny do Twojej pensji

Jestem pewien, że wiesz, że wiele osób zarabiać podczas prowadzenia samochodu. kierowców wyścigowych samochodów, taksówkarze, osoby dostawy i instruktorzy jazdy to tylko kilka osób, które zarabiają za kierownicą. Ale czy wiesz, że istnieją inne sposoby można zarabiać pieniądze, po prostu prowadzeniu pojazdu, jak normalnie można zrobić?

Istnieje kilka firm, które płacą za przestrzeń reklamową na samochodzie. Będziesz wystarczy umieścić reklamy na swoim samochodzie i kontynuować jazdę, jak zawsze. Oczywiście, nie będzie w stanie usunąć reklamę, aż umowa wygaśnie, a pojazd będzie oznaczona reklamy bez względu na to gdzie jesteś, co może być wadą dla niektórych ludzi. Firmy te będą płacić co miesiąc, aby pozwolić im otoczyć swój pojazd z magnetycznym lub winylu reklamy, które nie uszkodzić lub wpłynąć na swój samochód. Istnieje wielka różnorodność dostępnych rozmiarów reklam. Na przykład, można wybrać reklamę, która obejmuje 1/4, 1/2 lub 3/4 swojego samochodu. Im większa reklama, tym większe wynagrodzenie.

Wynagrodzenie może być do 3200 $ miesięcznie, ale prawda jest taka, że ??to dzieje się tylko w rzadkich przypadkach. Aby tak się stało trzeba będzie właścicielem ciężarówki, co oznacza, że ??będzie w stanie zaoferować ogromną przestrzeń reklamową dla produktu lub usługi firmy. Co więcej, samochody ciężarowe są widoczne przez wiele większej liczby osób , co oznacza większą ekspozycję dla firmy. W przypadku, gdy właścicielem pojazdu regularnej wielkości, pensja będzie wynosiła około 500- $ 800 $. Firmy zapłacić standardową opłatę do regularnego korzystania z pojazdu, ale mogą również zapłacić stawkę godzinową, jeśli zgadzasz się napędzające tras.

Jeśli nie posiadasz samochód, może być w stanie prowadzić jeden z samochodów posiadanych przez spółkę, która będzie twoje momentu wygaśnięcia umowy. Wspaniałą rzeczą jest to, że tej opcji będzie można posiadać samochód za darmo, bez żadnych opłat, albo płacić za utrzymanie. Twoje wydatki będą tylko gaz i ubezpieczenia!

Jak wybrac samochod adekwatny do Twojej pensji

Tak więc, w jaki sposób ubiegać się o takiej pracy?

Problem polega na tym, że istnieje zbyt wiele firm, które oferują zupełnie nowe darmowe samochody i dostać-paid z jazdy programy i trudno byłoby znaleźć te najlepiej płatnego wszystko samodzielnie. Najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to dołączyć do katalogu zawierającego najlepszych firm reklamowych na świecie, które oferują tego rodzaju programów, wraz z pełną informacje kontaktowe i bezpośredni dostęp do swoich aplikacji.

Chcesz zarabiać na dysku? Po prostu kliknij tutaj!

Artykuł napisany przez: