Pages Menu
Categories Menu

Co powinno byc warunkiem kieszonkowego

Co powinno byc warunkiem kieszonkowego

W porównaniu z wodoru, który jest (3x) razy silniej niż benzyna, zużycie paliwa wzrasta od 50% do 80%.

Ten wzrost wydajności będzie konsumentom zaoszczędzić $ 50 do $ 80 Dla każdego 100 $, który jest obecnie wydawane na benzynie. Ponadto, wybierając HHO, jako alternatywnego paliwa samochodowego, jest dobre dla środowiska; złoża węgla i szkodliwe emisje są wyeliminowane, ponieważ paliwo nie jest spalane w silniku ukaże się z powrotem do atmosfery jako nieszkodliwe pary wodnej.

Co powinno byc warunkiem kieszonkowego

System ten może potencjalnie zaoszczędzić tysiące dolarów na kosztach paliwa i może zwróci się w krótkim czasie. Zestaw do konwersji jest coś ktoś w stanie obsługiwać klucz i śrubokręt można zainstalować; Części można kupić w lokalnym sklepie sprzętu za mniej niż $ 150. Przewodniki są dostępne do pobrania za pośrednictwem Internetu i są proste i łatwe do naśladowania .

Korzyści z tego alternatywnego systemu paliwowego samochodu nie można pominąć – zmniejszenie emisji, zwiększyć gazu przebieg i spowodowały wzrost mocy silnika mogą być realizowane natychmiast. Zatrzymanie nagrywania swoje ciężko zarobione dolary w tym nieefektywny i kosztowny silnik spalinowy. Sprawdź zalety HHO dla siebie i inteligentnego, świadomego wyboru, który ma tysiące samochodów, ciężarówek i SUV właściciele śmiejąc się z firm naftowych.

Artykuł napisany przez: