Pages Menu
Categories Menu

Dlaczego ciuchy slabej jakosci tak duzo kosztuja

Dlaczego ciuchy slabej jakosci tak duzo kosztuja Pokój nogi na tylnych siedzeniach jest tak imponujące jak w środkowym rzędzie.

Wolę minibusy do zwykłych sedanów. Po pierwsze widać więcej i widać dalej. Po drugie krzesła zapewniają lepszy komfort siedzenia, a nawet po 1000 Kms Budapeszcie transferu powrotnego nie czuję się zmęczony. Kiedy prowadzić regularny samochód (I przejechał Mercedes Benz klasy S, Audi A6, Skoda Superb i inne), czuję się, jakbym został uderzony przez ciężarówkę na plecach. Nigdy nie cierpiał w ten sposób w minivan.

Dlaczego ciuchy slabej jakosci tak duzo kosztuja

Uruchom Masywne, przestronne i bardzo przydatne. Może pomieścić do 12 przyzwoitych rozmiarów torby lub 8 bardzo duży. Drzwi mogą być używane jako schronienie przed deszczem podczas załadunku / rozładunku bagażu, ale należy zachować ostrożność podczas zamykania go, że posiada dużo wody na górze, jeden z moich kolegów faulu ulicy prysznic! W przeciwieństwie do minivanów VW Vito ma kwadratowy drzwi tylne (bez półki) więc jeden nie uderzył się w głowę podczas zamykania go. Uderzyłem głową ciężką wiele razy z tylnych drzwi VW Multivan. Uważam, że VITO bardziej ergonomiczne.

Zewnętrzny

Dlaczego ciuchy slabej jakosci tak duzo kosztuja

Konstrukcja samochodu nie można nic zarzucić. Wolę wersję z dwoma przesuwnymi drzwiami, a nie pojedynczymi drzwiami przesuwnymi. Oczywiście istnieją przypadki, gdy drugie drzwi przesuwne mogą być niebezpieczne, szczególnie klienci z prawej jazdy kraju, którzy wyskoczyć z samochodu bez patrzenia, ale jeśli ktoś jest świadomy, wszystkie powinny być bezpieczne i zdrowe. Ja pracowałem z obu typów ciała i moje doświadczenie jest, że użyteczność dodatkowych drzwi przesuwne po lewej stronie jest niepodważalna. Nawet jeśli to kosztuje dodatkowe 20000 koron (około 900 euro), to warto. W rzeczywistości czasami sprawia, że ??zasnąć dużo bezpieczniejsze (zostawieniu po lewej stronie ruchliwej drogi).

Silnik, performance, konserwacji, serwisowania silnika, wrażenia z jazdy, osiągi

Artykuł napisany przez: