Pages Menu
Categories Menu

Jak zaplanowac budzet na studiach

Jak zaplanowac budzet na studiach

Intro

Mam posiadał pięć różnych VITO jest tak daleko. Pierwszym był VITO 7 + 1 osobowa wersja Elegance, bardzo podobny do luksusu Viano. Jedyne duże różnice były zawiesin i cena zakupu. Kupiłem pierwszy samochód używany, z około 30.000 km. Było to w połowie długości (L), 111 CDi. Nie mogę znaleźć 111 CDI wystarczająco silne, ani nie uważam, że długość pojazdu wystarczające. Na HFS s.r.o. Taxi Transfery w Pradze staramy się udoskonalać nasze usługi transferu. Stawiamy na komfort pasażerów, profesjonalnej stylizacji i wydajności samochodu. Po dwóch latach niemal bezbłędnego działania sprzedaliśmy średnich 111 CDI i zakupione dwa nowe XL VITO 115 CDI (2007). W czerwcu 2010 roku zakupiliśmy dwa nowe modele „liftingu”. Dziś firma flota składa się z czterech Vito, dwie Skody Superb Superbs (jeden i jedna I sedan Superb II kombi), Skoda Octavia II nieruchomy i Volvo XC60.

Sam fakt, trzymamy zakupem Mercedes Benz minibusy i samochody Skoda powinno dać wyobrażenie, jak skuteczne są, ale dowiedzieć się więcej o Mercedes-Benz Vito mikrobusem poniżej.

Jak zaplanowac budzet na studiach

Przestrzeń wnętrza i użyteczności

Jest to prosty i skuteczny. Komfort jazdy w mikrobusem VITO jest wielki. Fotel kierowcy może być wyposażony w dwa poręczy (mam tylko jeden prawostronny – Pojazd z kierownicą po lewej stronie). Lewa ręka może wygodnie spocząć na lewych drzwiach a jednocześnie w niewielkiej odległości od kierownicy. Nie polecam lewy podłokietnik ponieważ blokuje drogę, podczas wysiadania z pojazdu. Drzwi kierowca ma miejsca na 1,5 litrowej butelki, pozostawiając mnóstwo miejsca dla wszystkich przydatnych rzeczy potrzebne w zasięgu ręki podczas jazdy. Prawa ręka może łatwo dotrzeć do drążka zmiany biegów, radio, a także lżejsze wtyczki do podłączenia GPS, przenośne DVD lub podobne.
Artykuł napisany przez: